WSPÓŁPRACA


Dzień dobry! :)


Curly Claudie to miejsce poświęcone wszystkim posiadaczom kręconych włosów oraz innym włosomaniakom. Można znaleźć tutaj ogrom wiedzy na temat pielęgnacji włosów i skóry głowy, recenzje kosmetyków, porady, włosowe problemy oraz ciekawostki. Ponadto Curly Claudie jest miejscem przyjaznym, wartościowym, pełnym motywacji i pozytywnej energii! Wszystkie teksty piszę samodzielnie, a zamieszczane tutaj opinie lub recenzje dotyczące produktów są uznawane za treściwe, przejrzyste, szczere i wiarygodne. Dzięki temu czytelnicy chętnie tutaj wracają.

Wszystkie treści znajdujące się na blogu są zgodne z moimi odczuciami i poglądami. Na blogu nie umieszczam nie przetestowanych przez siebie produktów, czy też narzuconych przez producenta tekstów. Cenię sobie wiarygodność i taka jestem wobec moich czytelników. To dzięki nim powstał ten blog i chcę być wobec nich lojalna.

Jestem otwarta na wszelakie formy współpracy. Chcę przekazać swoim czytelnikom wszystko co najlepsze. To oni często korzystają z moich rekomendacji na temat danego produktu i wchodzą w jego posiadanie, dlatego chciałabym, aby czytelnicy również zyskali na naszej współpracy np. poprzez kody rabatowe bądź małe gratisy do zakupów.


Kim są moi czytelnicy? 

Są to przede wszystkim kobiety, choć płci przeciwnej również nie brakuje. Przeważająca grupa wiekowa to 18-24 (ok. 49%), następnie 25-34 (ok. 40%) oraz 35-44 (ok. 11%).

Możliwe formy współpracy: 

✦ testy i recenzje produktów;
✦ konkursy;
✦ wpis sponsorowany;
✦ banery reklamowe;
✦ ambasadorka marki/produktu;
✦ wyjazdy sponsorowane;
✦ fotorelacje/relacje z eventów, wyjazdów lub warsztatów;


Chętnie dowiem się jakie są Państwa propozycje współpracy. W tym celu zapraszam do kontaktu na poniższy adres e-mail:


curlyclaudie@wp.pl

Na życzenie wysyłam statystyki oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat bloga. Więcej informacji o blogu oraz mojej osobie można znaleźć w zakładce O MNIE.


Kanały społecznościowe Curly Claudie:


http://www.instagram.com/curlyclaudie
http://www.facebook.com/curlyclaudie

https://www.bloglovin.com/blogs/curlyclaudie-swiadoma-pielegnacja-kreconych-19171391Firmy, z którymi współpracuję:


http://pilomax.pl/


http://www.jellybearhair.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz