O MNIEWitam serdecznie! 


Nigdy nie lubiłam o sobie opowiadać, nigdy nie było to moją mocną stroną, a tutaj proszę! Zdecydowałam się na bloga i muszę to zrobić.

Mam na imię Klaudia, mieszkam na Dolnym Śląsku, niedaleko Karpacza/Jeleniej Góry. Kręcone włosy towarzyszą mi od pierwszych chwil mojego życia. Na głowie noszę je już 19 lat! Dbanie o włosy, stało się moją małą obsesją. Nie tak dawno temu, postanowiłam wydobyć z nich to, co najpiękniejsze. Stąd też wziął się pomysł na bloga. 


Uwielbiam podróże. Te małe i te duże! Wraz ze swoją drugą połówką, kochamy odwiedzać nowe miejsca. Najlepiej takie, który kryją za sobą jakąś tajemnicę. W parze z podróżami nie może zbraknąć fotografii. Nawet tej totalnie amatorskiej. To coś, co bardzo lubię. Leniuchowanie też jest moją mocną stroną! :) 
Przez 4 lata trenowałam karate, lecz przez małe problemy zdrowotne, musiałam skończyć ze sportem. Mimo to, karate dalej jest moją pasją. :)

Pomysł na bloga powstał przez przypadek... Długo walczyłam ze swoimi włosami, dlatego postanowiłam podzielić się z innymi swoją "kręconą podróżą". Jestem tutaj po to, aby pomóc Wam - innym kręconowłosym, pokochać swoje loki, a także podpowiedzieć jak należy się z nimi obchodzić.
 
Mam nadzieję, że razem wywalczymy piękne, zdrowe kręcone włosy! Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostaniecie ze mną na dłużej! 


Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do lektury! :)  


Komentarze