KONTAKT I WSPÓŁPRACA


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie, zapraszam do kontaktu na podany niżej adres e-mail:

curlyclaudie@wp.pl

Możesz również pisać swoje zapytania w komentarzach, na pewno je zauważę i się do Ciebie odezwę! Dzień dobry! :)

Curly Claudie to miejsce poświęcone wszystkim posiadaczom kręconych włosów, włosomaniakom oraz osobom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów. Zainteresowani znajdą tu ogrom wiedzy na temat pielęgnacji włosów i skóry głowy, recenzje kosmetyków, porady, włosowe problemy oraz ciekawostki. Curly Claudie uchodzi za miejsce przyjazne, wartościowe, pełne motywacji i pozytywnej energii! Wszystkie teksty znajdujące się na blogu piszę samodzielnie. Zamieszczane tutaj opinie i recenzje dotyczące produktów są uznawane za treściwe, przejrzyste, szczere i wiarygodne. Dzięki temu czytelnicy chętnie tutaj wracają.

Wszystkie treści znajdujące się na blogu są zgodne z moimi odczuciami i poglądami. Na blogu nie umieszczam nie przetestowanych przez siebie produktów, czy też narzuconych przez producenta tekstów. Cenię sobie wiarygodność i taka jestem wobec moich czytelników. To dzięki nim powstał ten blog i chcę być wobec nich lojalna.

Jestem otwarta na wszelakie formy współpracy. Chcę przekazać swoim czytelnikom wszystko co najlepsze. To oni często korzystają z moich rekomendacji na temat danego produktu i wchodzą w jego posiadanie, dlatego chciałabym, aby Oni również zyskali na naszej współpracy np. poprzez kody rabatowe bądź małe gratisy do zakupów.


Kim są moi czytelnicy? 

Są to przede wszystkim kobiety. Przeważająca grupa wiekowa to 18-24 (ok. 49%), następnie 25-34 (ok. 36%), 35-44 (ok. 12%), 45-54 (ok. 3%) oraz 55-64 (niespełna 1%). Płeć przeciwna stanowi ok. 5.6% moich odbiorców.Możliwe formy współpracy: 

✦ testy i recenzje produktów;
✦ konkursy;
✦ wpis sponsorowany;
✦ banery reklamowe;
✦ ambasadorka marki/produktu;
✦ wyjazdy sponsorowane;
✦ fotorelacje/relacje z eventów, wyjazdów lub warsztatów;


Chętnie dowiem się jakie są Państwa propozycje współpracy. W tym celu zapraszam do kontaktu na poniższy adres e-mail:

curlyclaudie@wp.pl

Na życzenie wysyłam statystyki oraz wszelkie dodatkowe informacje na temat bloga. Więcej informacji o blogu oraz mojej osobie można znaleźć w zakładce O MNIE.


Kanały społecznościowe Curly Claudie:


http://www.instagram.com/curlyclaudie
http://www.facebook.com/curlyclaudie

https://www.bloglovin.com/blogs/curlyclaudie-swiadoma-pielegnacja-kreconych-19171391Firmy, które mi zaufały:

http://www.inebrya.com.pl/

http://pilomax.pl/


http://www.jellybearhair.pl/

Komentarze

Publikowanie komentarza