O BLOGUWitam na blogu CurlyClaudie !

CurlyClaudie to blog poświęcony przede wszystkim posiadaczkom naturalnie kręconych włosów, a także wszystkim włosomaniaczkom. Każda z Was znajdzie tutaj wszystko co jest związane z kręconymi włosami. Od pielęgnacji, po stylizację, recenzję kosmetyków, moje doświadczenia, małe DIY i cenne porady!

Skąd pomysł? Zanim zaczęłam akceptować swoje loki, minęło bardzo dużo czasu. Zanim je pokochałam minęło go jeszcze więcej. Pewnego dnia zrozumiałam, że kręcone włosy wcale nie są takie złe! Zaczęłam o nie dbać. Z czasem je pokochałam. Kilka miesięcy temu, spontanicznie wpadłam na pomysł bloga i oto jestem! Postanowiłam podzielić się z Wami - kręconowłosymi, swoim doświadczeniem, a także udowodnić, że warto zadbać o tę burzę loków, którą mamy na głowie. W końcu są to najpiękniejsze włosy na świecie!
Na blogu CurlyClaudie znajdziesz wszystko co pomoże Ci w walce o piękne loki! Każda posiadaczka kręconych włosów z pewnością się tutaj odnajdzie. W końcu tak wiele nas łączy.O MNIE

Kim jestem? Mam na imię Klaudia. Mieszkam na Dolnym Śląsku, okolice Karpacza / Jeleniej Góry. Jestem zakręconą 20 - latką. O swoje loki dbam od przeszło 4 lat. Wciąż dążę do ich idealnego stanu. Tak czy inaczej dużo już osiągnęłam, stóg siana zamienił się w burzę zdefiniowanych loczków. Bloga założyłam spontanicznie z myślą -"A może coś z tego wyjdzie? W końcu nie tylko ja mam kręcone włosy...". Małymi kroczkami wszystko idzie ku dobremu, jest Was coraz więcej! Chętnie pomogę każdej z Was w tej, czasami, trudnej walce o piękne loki. Jestem otwarta na indywidualną pomoc każdej z Was, więc zapraszam do kontaktu! 


Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej. Zapraszam!


Komentarze