I'M CURLY, I'M PROUD - BĄDŹ DUMNA Z KRĘCONYCH WŁOSÓW!

Hej!

I'M CURLY, I'M PROUD to nazwa spontanicznej akcji, którą zorganizowałam jakiś czas temu na INSTAGRAMIE. Odzew był przeogromny, czego w ogóle się nie spodziewałam. Postanowiłam zrobić jej małe podsumowanie i pokazać wszystkim, którzy jeszcze wątpią, że KRĘCONE WŁOSY to powód do DUMY!!
Wiele osób wstydzi się swoich naturalnych włosów, nie do końca wiem dlaczego... Owszem, sama z początku nie lubiłam kręconych pasm na swojej głowie, ale nie był to powód do wstydu. Wręcz przeciwnie, z czasem dotarło do mnie, że to raczej powód do dumy. To jak wyglądają, jakie zainteresowanie wzbudzają wśród innych ludzi na ulicy i jakiego charakteru nadają naszemu wyglądowi zewnętrznemu. Każda impreza, wyjście na miasto jest nasze! Nie ma osoby, która choć raz nie spojrzałaby na nie i nie pomyślała "zaczepiste włosy!".

Poniżej zdjęcia wielu dziewczyn, które są dumne z tego, co mają na głowie. :)Widzisz? Pięknie to wygląda! Tyle pięknych loczków, fal... długich, krótkich... blond, czarnych, brązowych... Coś cudownego. <3 Mam nadzieję, że o żadnej z Was nie zapomniałam. Jeśli tak, przypomnijcie mi się, a dodam fotki.

Moim małym marzeniem jest, aby ten post obiegł świat! Świat to za dużo powiedziane... ale niech dotrze do jak największej ilości osób! Zwłaszcza tych, których matka natura obdarzyła kręconymi włosami. :)

Na pewno jeszcze wiele osób nie wie jaki potencjał mają ich włosy! Siano? Krótko utrzymują się wyprostowane? Suche w dotyku? Może to właśnie Twoje włosy? To oznaka, że mogą być podatne na skręt! Być może to właśnie TY jesteś posiadaczką/em najpiękniejszych włosów na świecie! Sprawdź to! ;)

Jeśli jesteś nową osobą, która tu trafiła, a nie dba jeszcze o swoje włosy, zapoznaj się z treściami bloga lub napisz do mnie osobiście. :) Jestem otwarta na indywidualną pomoc. Niech będzie nas jak najwięcej. UDOSTĘPNIAJCIE!

I jak? Przekonałam Was? ;) Jak podoba Wam się akcja "I'M CURLY, I'M PROUD!"? Może kolejna odsłona?

Buziaki!

Komentarze