Curly Claudie - wszystko o świadomej pielęgnacji kręconych włosów!Witajcie kochane! :)

Już jestem! Z dniem dzisiejszym pragnę Was poinformować o starcie bloga! Jego tematyka to oczywiście kręcone włosy. :) Założyłam go z myślą o Was - posiadaczkach najpiękniejszych włosów na świecie. Długo zastanawiałam się nad tym, czy mój pomysł wypali, ale po tygodniach namysłu w końcu się zdecydowałam! Minęło troszkę czasu, zanim uporałam się z kwestiami organizacyjnymi, ale to już za mną. Przez ostatni miesiąc dostałam od Was dużo zapytań dotyczących pielęgnacji kręconych włosów. Dzięki tym wszystkim wiadomościom dostałam mega kopniaka do działania! Początki bywają trudne, ale razem coś tutaj zdziałamy. Blog cały czas będzie się "rozrastał", więc śledźcie go uważnie :) .CurlyClaudie
Dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają, króciutko o mnie.
Klaudia, 19 lat. Mieszkam na Dolnym Śląsku, okolice Jeleniej Góry.
Uwielbiam podróżować wraz ze swoją drugą połówką. W parze z podróżami idzie fotografia.  Kocham wszelakie formy leniuchowania! Dbanie o włosy stało się moim uzależnieniem, podobnie jak kupowanie nowych produktów do ich pielęgnacji :)


Postaram się w prosty i kreatywny sposób przedstawić Wam, jak należy obchodzić się z kręconymi włosami. Jestem tutaj po to, aby pomóc Wam je zaakceptować i dążyć do ich jak najlepszego stanu. Dowiecie się z czym sama zmagałam się przez długi okres czasu i skąd wziął się pomysł na bloga o tej tematyce! Będzie ciekawie, momentami naukowo i zabawnie.Zapraszam również na profil CurlyClaudie na facebooku i instagramie! 

Facebook: www.facebook.com/curlyclaudie
Instagram: @curlyclaudie
Pozdrawiam! :*

Komentarze